Дріжджовий бета-глюкан міститься в клітинній стінці дріжджів і добре відомий своїми функціями підвищення імунітету, проти інфекцій, проти пухлин тощо. Будучи виробником дріжджового екстракту №1 у світі та покладаючись на свої потужні науково-дослідні можливості, компанія Angel Yeast Co., Ltd  розробила технологію і налагодила виробництво концентрованого дріжджового бета-глюкану з пекарських дріжджів (Saccharomyces cerevisiae) двадцять років тому, і зараз він широко використовується в різноманітних харчових продуктах.

Порівняння різних бета-глюканів

Біологічна активність бета-глюкану визначається його молекулярною структурою, яка залежить від його походження (дріжджі, овес, ячмінь, гриби). Було показано, що бета-глюкан з дріжджів з унікальною молекулярною структурою бета-1,3/1,6-глюкану має найпотужнішу здатність для здоров’я  імунної системи.

Бета-1,3/1,6-глюкан, отриманий з пекарських дріжджів (Saccharomyces cerevisiae), є найбільш вивченим бета-глюканом і, безумовно, найкраще задокументованим з точки зору імуностимулюючої ефективності, механізму дії та безпеки, і, отже, вважається найкращим до бета-глюканів з інших джерел.

Дріжджовий бета-глюкан компанії Angel Yeast Co., Ltd  – це полісахарид який містить основний ланцюг β-1,3-глюкану та розгалужений ланцюг β-1,6-глюкану, молекулярна маса становить близько 500-1000 кД.

Шлунково-кишковий тракт є важливим імунним органом в організмі, багатим на дендритні клітини та макрофаги – вроджені імунні клітини, які постійно контролюють компоненти, що проходять через кишечник. Оснащені спеціалізованими рецепторами розпізнавання (PRR), ці імунні клітини можуть розпізнавати та реагувати на структури, які зазвичай містяться в шкідливих мікроорганізмах. При попаданні всередину дріжджовий бета-глюкан зв’язується з PRR на поверхні цих імунних клітин. Це зв’язування попереджає імунні клітини та запускає серію біохімічних подій, які роблять імунну систему більш потужною. Таким чином, дріжджовий бета-глюкан просто підсилює імунну систему, щоб вона могла швидко реагувати на інфекцію, підтримуючи загальний стан здоров’я та благополуччя.

 

Бета-глюкан дріжджів Bettcan виробляється відповідно до найвищих сертифікованих стандартів якості. Крім того, він сертифікований як кошерний і халяльний. Він безпечний для людей з алергією на дріжджі, оскільки ті компоненти дріжджів, які можуть викликати алергію, повністю видаляються в процесі виробництва. Як чистий і натуральний інгредієнт, його також можна використовувати для вегетаріанських і веганських продуктів.

Додавання дріжджового бета-глюкану до продуктів харчування допоможе підвищити імунітет і опірність організму. Бета-глюкан з дріжджів у здоровій їжі, дієтичних добавках дуже поширений, головним чином для імунної регуляції, антиоксидантної та інших функцій.

Як новий харчовий інгредієнт дріжджовий бета-глюкан можна використовувати у виробництві молочних продуктів, кондитерських виробів, напоїв, фруктових соків, випічки та інших продуктів, особливо для людей похилого віку. Завдяки додаванню бета-глюкану можна надати продуктам різноманітні оздоровчі властивості та функції. Дріжджовий бета-глюкан додають до сухих молочних сумішей для немовлят, функціональних напоїв, печива, протеїнових батончиків, поживних закусок, гранул пробіотиків та інших харчових продуктів, що надає продуктам додаткову користь для здоров’я.

 

Крім того, дріжджовий бета-глюкан допомагає підтримувати здорову імунну функцію, тому спортсмени та любителі активного відпочинку можуть швидше відновлюватися після фізичного стресу. Дослідження показали, що пероральний прийом бета-1,3/1,6-глюкану покращує імунну функцію, сприяє здоровій запальній реакції, підтримує імунітет слизової оболонки та сприяє здоров’ю дихальної системи.

Дріжджовий бета-глюкан підходить для застосування в різних форматах продуктів спортивного харчування, таких як енергетичні батончики, поживні та білкові батончики, спортивні та функціональні напої, порошкоподібні напої.

 

ВИРОБНИКИ

Сфери застосування

null

Продукти харчування

null

Алкогольні та безалкогольні напої

null

Фармацевтична продукція та БАД

null

Спортивне та функціональне харчування

null

Парфюмерно-косметична продукція