Компанія NIGAY S.A.S. – це сімейний бізнес, що спеціалізується на виробництві карамелі з 1855 року. Виробляючи ароматичні карамелі, карамельні барвники, палений цукор і спеціальні карамелі у формі рідин, паст, порошків, крихти і шматочків різної текстури і консистенції компанія Nigay є унікальною у своїй відданості мистецтву та науці карамелізації, яка здобула ім’я «Експерта з карамелі» в усьому світі.

Продукцію компанії поділяється на дві великих групи – це ароматична карамель, що надає як колір так і смак з ароматом, і карамельні барвники, що в більший мірі тільки змінює відтінок продуктів та напоїв.

Компанія NIGAY S.A.S  виробляє свою продукцію шляхом контрольної термічної обробки харчових цукрів як в чистому вигляді, так і з додаванням певних смакових інгредієнтів – в основному жирів і складових молочного походження, а також фруктовими екстрактами, медом, солодом, шоколадом, тощо.

Компанія слідує сучасним трендам харчової промисловості і приділяє багато уваги розробці вегетаріанський видів карамелі, що по смаку не поступаються аналогам з молочними компонентами, продукції зі зниженою калорійністю і збагаченої харчовими волокнами. В асортименті представлені органічні продукти.

Коричнева гамма відтінків – це особлива сфера у виробництві харчових продуктів і напоїв, яка беззаперечно привертає найбільше уваги в усьому світі, бо з такими відтінками пов’язані найпопулярніші смаки кави, какао, шоколаду, карамелізованого цукру, чаю, випічки, смаженого м’яса, соєвого соусу, алкогольних напоїв, сухофруктів, трав’яних настоянок і багатьох інших готових продуктів.

Карамельні барвники (Е150 a, b, c, d) дають змогу одержувати різні відтінки коричневого шляхом контрольованої теплової обробки цукрів (в основному глюкози) з каталізаторами (сульфітними або амонійними сполуками) або без них. Існує чотири типи карамельних барвників: карамельний колір I (Е150а) – проста карамель (золотаво-коричневий відтінок), карамельний колір II (Е150b) – сульфітна карамель (червонясто-коричневий відтінок), карамельний колір III (E150c) – амонійна карамель (коричневий (чайний) відтінок), карамельний колір IV (E150d) – сульфітно-амонійна карамель (темно-коричневий відтінок).

Слід зауважити, що в останні роки завдяки збільшення попиту на продукти з «чистою етикеткою» все більшу популярність набувають забарвлюючі інгредієнти на основі карамелізованого яблучного соку, солоду і барвник на основі лушпиння цибулі. Такі продукти також доповнюють наш асортимент

ВИРОБНИКИ

Сфери застосування

null

Продукти харчування

null

Алкогольні та безалкогольні напої