Барвники

Ми можемо запропонувати повний набір барвників необхідних для виробництва фармацевтичних препаратів та БАД. Великим попитом користується жовтий барвник куркумін і жовто-оранжевий бета-каротин, що застосовують для препаратів з вітаміном С і розчинних напоїв прости застуди, бо в більшість з них додають ароматизатори цитрусових. Також популярні червоні барвники, а особливо екстракт виноградної шкірки, який не тільки дає характерне для чорної смородини та чорниці забарвлення, але й також має користь для здоров’я і цікавий власний присмак з базовими фруктовими терпкуватими нотами. Присмак екстракту виноградної шкірки здатен покращити смак і приховати неприємні присмаки активних речовин препаратів.

В даній сфері дуже популярні та зручні у використанні чорний, жовтий та червоний оксиди заліза. Зазвичай їх використовують для покриття таблеток.

null

Барвники

Ароматизатори

Компанія Євроімпекс пропонує широкий асортимент ароматизаторів фармацевтичних препаратів та БАД  від провідних Європейських виробників та власного виробництва. Різні види таких продуктів потребують специфічних ароматизаторів зі спеціально підібраним складом ароматичних речовин та розчинників, що забезпечують оптимальну ціну і збереження смаку та аромату. В основному для цієї сфери використовують ароматизатори у вигляді порошку, серед яких особливо цікаві мікроінкапсульовані, які вивільняють ароматичні речовини тільки після розчинення у воді, а процесі зберігання вони захищені від випаровування та від впливу кисню вуглеводами, що входять до складу мікрокапсули.

Наш асортимент, та досвід  допомагає клієнтам, що співпрацюють з нами, досягати гармонійного поєднання ароматичних і смакових властивостей продуктів і таким чином досягати успіхів у конкурентній боротьбі.

null

Ароматизатори

Натуральні молочні ароматизатори

Хочемо звернути Вашу особливу увагу на асортимент унікальних ароматизаторів  компанії Butter Buds (США). Цей виробник застосовує специфічну технологію ферментативного розчеплення молочних та рослинних жирів для отримання ароматизаторів на основі жирних кислот.

Завдяки наявності жирних кислот у таких ароматизаторах вони на відміну від багатьох інших присутніх на  ринку ароматизаторів дуже ефективно маскують неприємні присмаки від присутніх в препаратах активних речовин.

В асортименті, як звичайні ароматизатори молока,  вершків, масла, так і більш екзотичні – масло гі та соте.

null

Натуральні молочні ароматизатори

Рослинні екстракти

З давніх-давен до наших днів лікувальні властивості рослин постійно актуальні для всього людства як джерело здоров’я і довголіття. Сучасні знання та технології дозволяють використовувати корисні властивості рослин з ще більшою ефективністю і, як лікарські засоби, і для збільшення корисності харчових продуктів повсякденного раціону.

За майже 30 років ентузіазму та відданості справі разом зі своїми надійними партнерами компанія Plantex набула унікальних знань та навичок у галузі екстракції рослин. Саме тому ця компанія може запропонувати широкий асортимент унікальних продуктів та послуг.

Plantex виробляє рослинні екстракти найвищої якості для нутрицевтичних, дієтичних, харчових та ветеринарних продуктів, а також косметики.

Компанія Plantex вирощує близько 250 видів рослин, а її каталог налічує понад 3000 найменувань рослинних екстрактів у сухій та рідкій формі, звичайних або органічних. Екстракти виробляються або у суворій відповідності з певною кількістю рослинної сировини або стандартизовані за активними корисними речовинами, що містяться в листях, корі, корінні та квітах.

Plantex виробляє екстракти на своєму новому виробничому майданчику в Сен-Мішель-сюр-Орж, що дозволяє гарантувати їх маркування «Зроблено у Франції».

null

Рослинні екстракти

Харчові волокна

Цитрусові волокна Citri-Fi американської компанії Fiber Star є незамінним компонентом для багатьох харчових концентратів завдяки своїм властивостям поглинати і утримувати воду, жири, а також емульгувати їх. Тому вони часто є незамінним компонентові у виробництві інстантних напоїв. Вони надають відчуття наповненості смаку багатьом продуктам, що мають містити клітковину в своєму складі.

Використання цих харчових волокон дозволить скоротити застосування емульгаторів і стабілізаторів, що містять Е індекси.

Застосування Citri-Fi збагачує продукти натуральною рослинною клітковиною, що можна відображати на етикетці.

null

Харчові волокна

Фруктові та овочеві порошки

Ми пропонуємо порошки фруктів та овочів, що виробляють методом розпилювального сушіння, який дозволяє отримувати порошки, що легко розчиняються в воді, з гарним смаком і природним відтінком. Зазвичай використання тільки ароматизаторів не дозволяє приховати неприємні присмаки активних субстанцій або потребує для цього завищених дозувань. Фруктові та овочеві порошки у справляються з цим набагато краще, тому їх використання дуже часто є необхідним.

Крім того в деяких випадках можна впевнено заявляти, що застосування цих інгредієнтів додає продукту користі для здоров’я. Особливо це стосуються так званих «супер фруктів».

null

Фруктові та овочеві порошки

Антиоксиданти

Харчові концентрати часто потребують застосування антиоксидантів у своєму складі через вплив кисню на чутливі компоненти компонентів у вигляді порошків. Чутливими до кисню зазвичай є деякі барвники з групи каротиноїдів, олії та жири, а також ароматичні компоненти.

Найбільш ефективним натуральним антиоксидантом є екстракт розмарину зі стандартизованим вмістом розмаринової або карнозинової кислот. Його часто комбінують з токоферолами для збільшення потужності в результаті їх синергетичній взаємодії.

В деяких випадках також ефективно застосування натуральних антиоксидантів з зеленого  чаю, виноградних кісточок та екстракту ацероли як найбагатшого природного  джерела аскорбінової кислоти.

Застосування антиоксидантів дозволить продуктам залишати найкращі смакові якості і гарний вигляд у продовж всього терміну зберігання.

null

Антиоксиданти

Дріжджові екстракти

Незамінні інгредієнти для покращення смаку різноманітних продуктів. Ці інгредієнти можуть допомогти зменшити дозування ароматизаторів, зробити їх смак більш тривалим і яскравим, приховати неприємні присмаки.

Крім того дріжджові екстракти  – це джерело вільних амінокислот і коротких поліпептидів, що легко засвоюються навіть у людей з порушенням травлення білків.

null

Дріжджові екстракти

Бета глюкан

Ми б хотіли звернути Вашу увагу на найкорисніший із існуючих інгредієнтів для покращення здоров’я – дріжджовий бета-глюкан.

Зараз цей полісахарид з клітинної стінки дріжджів має грандіозний попит на ринку, оскільки це дуже корисний для здоров’я імунної системи продукт із величезною доказовою базою.

При цьому необхідно відрізняти дію Бета глюкану від дії препаратів, що стимулюють імунну систему. Дія препаратів, що стимулюють імунну систему, може призвести до надактивної реакції організму, та сприятиме виникненню автоімунитетного захворювання. Бета глюкан підвищує ефективність роботи імунної системи, не наводячи організм у стан надмірної реакції. Модулювання імунної системи бета глюканами може бути викликано зміною активності макрофагів та Т-клітин (лімфоцитів), яка є похідною від продукції експресії різних цитокінів (Borchers та колектив, 1999). Дія на макрофаги проявляється у підвищенні їх функціональності, що дозволяє знаходити та усувати в організмі інфекції та чужорідні речовини; підвищувати продукцію цитокінів (фактор некрозу пухлини, інтерферон та інтерлейкіни), таким чином підвищуючи специфічну та неспецифічну імунну реакцію організму (Chihara, 1992; Czop та колектив, 1989).

Дослідження, проведені в Японії та Китаї, також продемонстрували значно більший час виживання пацієнтів з пухлинами при одночасному застосуванні глюкану та хіміотерапії. Інші дослідження за останні роки, проведені в трьох університетських центрах у США та на Філіппінах, були зосереджені на впливі бета-глюкану на підтримку специфічних антитіл проти пухлинних клітин. Попередні дослідження показали, що додавання бета-глюкану підвищує активність цих антитіл до трьох разів.

Бета глюкан не тільки активує імунокомпетентні клітини, а й збільшує швидкість їхнього дозрівання, і, що дуже суттєво, збільшує їхній життєвий термін.

Інші добре відомі ефекти бета-глюкану включають зниження рівня холестерину в крові та підтримку оптимального рівня цукру в крові.

Найбільш поширеним джерелом бета-глюканів є стінки клітин хлібопекарських дріжджів Saccharomyces cervevisial. Ми пропонуємо 70% бета-глюкан з такого джерела від компанії Angel Yeast Co., Ltd.

null

Бета глюкан

Інформація

За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів