Барвники

У нашому асортименті величезний вибір барвників для олійно-жирової промисловості. Натуральні харчові барвники для олії, майонезів, спредів, маргаринів та жирів для випічки. Найбільше вживається в даній сфері бета-каротин, який може бути натурального (мікробіологічного або рослинного) походження або натурально-ідентичним.
Крім того часто застосовуються куркумін, аннато, лютеїн для отримання відтінків від жовтого до оранжевого.

null

Барвники

Натуральні рослинні екстракти

Зазвичай їх використовують у вигляді олеорезинів – це екстракти рослинного походження, які містять в собі розчинені у жирах речовини.

Процес отримання олеорезинів може відрізнятися залежно від особливостей рослинного сировини, але основними етапами є холодне або гаряче пресування та екстракція органічними розчинниками. Після екстракції розчинники випаровують в результаті залишаться олеорезини до складу яких входять ефірні олії – леткі сполуки, що забезпечують запах і смоли, що в основному дають смак.

Застосування екстрактів для виробництва майонезів і спредів має багато переваг у порівнянні з молотими спеціями.

null

Натуральні рослинні екстракти

Ароматизатори

Компанія Євроімпекс пропонує широкий асортимент ароматизаторів для масложирової промисловості провідних Європейських виробників та власного виробництва. Наш асортимент налічує велику кількість ароматів, найпопулярніші в даній сфері ароматизатори вершків та масла, що містять як верхні ноти для запаху, так і базові на основі жирних кислот для смаку і відчуття жирності.

Крім того найбільш популярна добавка для майонезів – гірчиця як у вигляді ароматизаторів, так і натуральних екстрактів – олеорезинів.

null

Ароматизатори

Харчові волокна

У масложировому виробництві харчові волокна Citri-Fi американської компанії Fiberstar чудово справляється з розшаруванням майонезів, відділенням вологи на спредах та втратою привабливого зовнішнього вигляду. Використання харчових волокон дозволить скоротити застосування яєць, емульгаторів і стабілізаторів, що містять Е індекси. Також дозволить зменшити вміст  жиру з мінімальним впливом на смак продукту.

Застосування Citri-Fi збагачує продукти натуральною рослинною клітковиною, що можна відображати на етикетці.

null

Харчові волокна

Натуральні молочні ароматизатори

Хочемо звернути Вашу особливу увагу на асортимент унікальних ароматизаторів  компанії Butter Buds (США). Цей виробник застосовує специфічну технологію ферментативного розчеплення молочних та рослинних жирів для отримання ароматизаторів на основі жирних кислот.

В асортименті, як звичайні ароматизатори молока, йогурту, сметани, пахти, вершків, масла, так і більш екзотичні – масло гі та соте, молоко перу, какао. Також дуже популярні в асортименті  Butter Buds сирні ароматизатори. Кожен вид ароматизатору певного типу сиру може мати варіанти молодий, середньої витримки або сильно зрілий.

null

Натуральні молочні ароматизатори

Антиоксиданти

Найбільш ефективним натуральним антиоксидантом є екстракт розмарину зі стандартизованим вмістом розмаринової або карнозинової кислот. Його часто комбінують з токоферолами для збільшення потужності в результаті їх синергетичній взаємодії. Застосування антиоксидантів дозволить продуктам залишати найкращі смакові якості і гарний вигляд у продовж всього терміну зберігання.

null

Антиоксиданти

Сирні порошки

Сирні порошки – це універсальний інгредієнт, який може використовуватися в масложировій промисловості для додання смаку, аромату, поживної цінності та покращення текстури. Їх також можна використовувати для зниження собівартості та розширення асортименту продуктів.
Найбільш популярний в нашому асортименті сирний порошок чеддер, який ми завжди маємо на складі у великій кількості

null

Сирні порошки

Дріжджові екстракти

Незамінні інгредієнти для покращення смаку різноманітних продуктів. Часто використовуються для спредів, майонезів та соусів. Особливо гарно підкреслюють сирні смаки. Ці інгредієнти можуть допомогли зменшити дозування ароматизаторів, зробити їх смак більш тривалим і яскравим, а також зменшити кількість солі в продуктах, що зробить їх більш корисними для здоров’я.

null

Дріжджові екстракти

Фосфоліпіди і лецитин

Лецитин використовується в виробництві маргаринів, спредів та майонезів завдяки своїм емульгуючим та стабілізуючим властивостям. Він допомагає утримувати структуру продукту та запобігає розділенню фаз. Лецитин також має значний вплив на смакові та ароматичні властивості цих продуктів. Зазвичай він використовуються в комплексі з іншими видами емульгаторів та стабілізаторів.

null

Фосфоліпіди і лецитин

ІнформацІя

За більш детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів