Барвники

Ми можемо запропонувати повний набір барвників, необхідних для виробництва косметики та засобів особистої гігієни. Барвники отримані з рослин або мінералів, не лише надають продуктам естетично приємний зовнішній вигляд, але й мають цікаві корисні властивості для шкіри та волосся.

Використання барвників натурального походження сприяє зменшенню впливу хімічних речовин на шкіру та допомагає уникнути подразнень чи алергічних реакцій. Крім того, їх застосування – це важливий крок у напряму екологічної безпеки, оскільки барвники природного походження часто біодеградують легше і не залишають за собою шкідливих слідів для навколишнього середовища.

Слід звертати увагу, що барвники натурального походження часто досить сильно відрізняються один від одного за своїми хімічними властивостями і  при їх застосуванні потрібно уважно перевіряти їх придатність до застосуванні у складі конкретного засобу. Але великій асортимент таких барвників завжди дозволяє зробити оптимальний вибір для засобів з будь-яким складом.

null

Барвники

Рослинні екстракти

З давніх-давен до наших днів лікувальні властивості рослин залишаються актуальні для всього людства як джерело здоров’я і довголіття. Сучасні знання та технології дозволяють використовувати корисні властивості рослин з ще більшою ефективністю для парфюмерно-косметичної продукції та засобів особистої гігієни.

Компанія “Plantex” виробляє рослинні екстракти для парфюмерно-косметичної продукції та засобів особистої гігієни найвищої якості .

Компанія вирощує близько 250 видів рослин, а її каталог налічує понад 3000 найменувань рослинних екстрактів у сухій та рідкій формах, звичайних або органічних. Екстракти виробляються або у суворій відповідності з певною кількістю рослинної сировини, або стандартизовані за активними корисними речовинами, що містяться в листях, корі, корінні та квітах.

“Plantex” виробляє екстракти на своєму новому виробничому майданчику в Сен-Мішель-сюр-Орж, що дозволяє гарантувати їх маркування «Зроблено у Франції».

null

Рослинні екстракти

Ароматизатори

Компанія “Євроімпекс” пропонує широкий асортимент ефірних олій, ароматизаторів та віддушкок для парфюмерно-косметичної продукції та засобів особистої гігієни  від провідних Європейських виробників. Різні види засобів парфюмерно-косметичної продукції потребують специфічних ароматизаторів та віддушок зі спеціально підібраним складом ароматичних речовин та розчинників, що забезпечують оптимальну ціну і аромату.

Наш асортимент, та досвід  допомагає клієнтам, що співпрацюють з нами, досягати оптимального результату і таким чином досягати успіхів у конкурентній боротьбі.

null

Ароматизатори

Дріжджові екстракти

Дріжджові екстракти  – це джерело вільних амінокислот і коротких поліпептидів, що живлять шкіру. Також до їх складу входять вітаміни в основному групи В.

Дріжджові екстракти є незамінним інгредієнтом у складі живильних кремів та масок.

null

Дріжджові екстракти

Харчові волокна

Цитрусові волокна Citri-Fi американської компанії “Fiber Star” є незамінним компонентом для багатьох косметичних засобів завдяки своїм властивостям поглинати і утримувати воду, жири, а також емульгувати їх.

Використання цієї клітковини дозволить скоротити застосування емульгаторів і стабілізаторів, які отримують з застосуванням хімічних процесів.

null

Харчові волокна

Фруктові та овочеві порошки

Ми пропонуємо порошки фруктів та овочів, що виробляють методом розпилювального сушіння. Порошки, отримані в такий спосіб, легко розчиняються в воді, мають гарний смак і природні відтінки. Фруктові та овочеві порошки широко використовуються у складі живильних кремів та масок. Особливу увагу привертають пороки так званих «супер фруктів»

null

Фруктові та овочеві порошки

Антиоксиданти

Косметичні препарати часто потребують застосування у своєму складі антиоксидантів через вплив кисню на чутливі компоненти, якими зазвичай є деякі барвники з групи каротиноїдів, олії та жири, а також ароматичні компоненти та рослинні екстракти.

Найбільш ефективним натуральним антиоксидантом є екстракт розмарину зі стандартизованим вмістом розмаринової або карнозинової кислот. Його часто комбінують з токоферолами для збільшення потужності в результаті їх синергетичній взаємодії.

В деяких випадках також є ефективним використання натуральних антиоксидантів з зеленого  чаю, виноградних кісточок та екстракту ацероли, як найбагатшого природного  джерела аскорбінової кислоти.

Застосування антиоксидантів дозволить продуктам зберігати корисні властивості і гарний вигляд у продовж всього терміну зберігання.

null

Антиоксиданти

Бета глюкан

Полісахарид бета-глюкан з клітинної стінки дріжджів має грандіозний попит на ринку, оскільки це дуже корисний для здоров’я імунної системи продукт із величезною доказовою базою.

Використання дріжджового бета-глюкану в складі косметичних кремів набуває все більшої популярності, оскільки цей природний компонент має численні корисні властивості для шкіри.

Дріжджовий бета-глюкан відзначається високим рівнем зволоження, що допомагає зберегти воду в шкірі та утримувати її гладкою та еластичною. Він може вирівнювати тон шкіри, сприяючи поліпшенню її текстури та зменшенню ліній та зморшок. Крім того, бета-глюкан має властивості заспокоєння подразнень і запальних процесів шкіри, прискорює процеси регенерації, відновлення та загоєння.

Цей складник є також потужним антиоксидантом, захищаючи шкіру від впливу вільних радикалів та попереджаючи передчасне старіння.

Найбільш поширеним джерелом бета-глюканів є стінки клітин хлібопекарських дріжджів Saccharomyces cervevisial. Ми пропонуємо 70% бета-глюкан з такого джерела від компанії Angel Yeast Co., Ltd.

null

Бета глюкан

Фосфоліпіди та лецитин

Ми пропонуємо широкий асортимент лецитинів та інших фосфоліпідів рослинного (соєві, рапсові та соняшникові) і тваринного походження (яєчні та морські фосфоліпіди), які є джерелами фосфатидилхоліну, фосфатидилетаноламіну, фосфатидилсерину, фосфатидної кислоти, докозагексаєнової кислоти (ДГК) (незамінна поліненасичена жирна кислота класу Омега-3), а також натуральні антиоксиданти змішані токофероли, спеціальні олії та натуральні екстракти, що базуються вільних та етерифікованих фітостеринах.

Ці продукти є здоровими та ефективними біоактивними інгредієнтами для косметичних препаратів.

Наприклад фосфатидилхолін із рослинного лецитину використовується для лікування вугрів. Клінічні дослідження показують зменшення на 60% комедонів і 70% висіпів через 28 днів застосування фосфатидилхоліну. При цьому рівень лінолевої кислоти в шкірі значно зростає.

Фосфатидилсерин запобігає індукованому ультрафіолетом зниженню проколагену фібробластів дерми.

Фосфатидна кислота індукує ріст епітеліальних капілярних клітин, підтримує ріст волосся і кератиноцитів шкіри

Крім власної корисності фосфоліпіди до того ж полегшують проникнення до шкіри інших корисних компонентів, що входять до складу засобів догляду за шкірою.

null

Фосфоліпіди та лецитин

Інформація

За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів